19 wrzesień 2022
10 września 20022r. w Żywocicach odbył się I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków. Nasz uczeń Kacper K. wystartował jako debiutant pod opieką trenera Marka Szprocha. Zawodnik wykazał się walecznością dochodząc do gier w fazie pucharowej.

9 wrzesień 2022
Просимо батьків /опікунів дітей , які користуються дистанційним навчанням в Україні , але проживають на території Гміни Стшельце- Опольське ,подати декларації згідно форми поданої нижче

Prosimy rodziców/ opiekunów dzieci, które korzystają ze zdalnej nauki w Ukrainie a mieszkają na terenie Gminy Strzelce Opolskie o złożenie oświadczenia według wzoru zamieszczonego poniżej.

1 wrzesień 2022
W imieniu dyrekcji i pracowników Gminnego Zarządu Obsługi Jednostek życzymy uczniom oraz dyrektorom, nauczycielom i pracownikom obsługi udanego nowego roku szkolnego.

1 wrzesień 2022
Stało się! Fundacja Most the Most i Gmina Strzelce Opolskie 26 sierpnia 2022 roku podpisały umowę na dofinansowanie przez Fundację rewaloryzacji zabytkowego budynku w Zespole Szkoły w Dziewkowicach, który zwyciężył w konkursie Nasz Zabytek w województwie opolskim. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców Dziewkowic i okolic, otwartości na współpracę władz Gminy Strzelce Opolskie oraz grantowi od Fundacji Most the Most, budynek w Zespole Szkoły w Dziewkowicach nie tylko odzyska dawną świetność, ale ponownie będzie miejscem edukacji, integracji i rozwoju dla mieszkańców.

26 sierpień 2022
W piątek 26 sierpnia w sali obrad strzeleckiego ratusza w obecności burmistrzów, prezydium i radnych Rady Miejskiej, dyrektorów, nauczycieli i pracowników jednostek oświatowych uroczyście zainaugurowano rok szkolny 2022/23.

4 lipiec 2022
Gmina Strzelce Opolskie w ramach projektu Cyfrowa Gmina w konkursie „Grantowym -wsparcie dzieci i wnuków pracowników PGR w rozwoju cyfrowym” otrzymała kwotę 75 000 zł.

30 czerwiec 2022
W piątek 25.06.2022 roku na sali gimnastycznej w PSP w Szymiszowie zgromadzili się uczniowie, grono pedagogiczne, zaproszeni rodzice i goście, by wziąć udział w uroczystym apelu z okazji pożegnania roku szkolnego 2021/2022.

24 czerwiec 2022
Wszystkim pracownikom strzeleckiej oświaty, uczniom i ich rodzicom dziękujemy za kolejny rok szkolny pełen wytężonej pracy, gratulujemy wielu osiągniętych sukcesów w konkursach przedmiotowych, tematycznych i zawodach sportowych, ale przede wszystkim życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia 1 września!

24 czerwiec 2022
W ratuszu w Strzelcach Opolskich w środę, 22 czerwca, podsumowano osiągnięcia szkolne w gminie. Uroczystość była połączona z zakończeniem roku szkolnego 2021/2022. Zobaczcie, kto otrzymał wyróżnienia i stypendia burmistrza

13 czerwiec 2022
Po prawie trzech latach na scenę Powiatowego Centrum Kultury wrócił Międzyprzedszkolny Przegląd Twórczości Angielskiej. W tym roku odbyła się już szósta edycja przeglądu skierowanego do przedszkolaków z gminy Strzelce Opolskie. Ponad 300 dzieci z 13 grup przedszkolnych bawiło się i śpiewało w języku angielskim.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-06 00:38:21)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2024-04-05 07:18:44)

Data aktualizacji: 25 kwiecień 2024, Licznik odwiedzin: 15387552