Spotkanie z Mikołajem

21 grudzień 2022
14 grudnia 2022r. w mroźny, zimowy poranek przedszkolaki, uczniowie oraz opiekunowie ZPO w Kalinowicach wyruszyli na długo wyczekiwane spotkanie z Mikołajem do Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie.
Po przybyciu na miejsce pierwszą atrakcją, jaka czekała na dzieci był udział w seansie kinowym i obejrzenie z wielkim zainteresowaniem filmu animowanego pt. „Renifer Niko ratuje święta”. Film był wzruszjący i zabawny - wielu małych widzów rozśmieszył do łez. Kolejną niespodzianką był udział dzieci w warsztatach, gdzie pod czujnym okiem Elfów dzieci wykonywały mydełka glicerynowe, ozdabiając opakowania motywami świątecznymi. Nie zabrakło również zabaw taneczno – ruchowych prowadzonych przez psotne i wesołe Elfy. Dzieci bawiły się podczas nich bardzo dobrze. Ostatnim i zarazem najważniejszym punktem pobytu w parku było odwiedzenie „Chaty Mikołaja”. Mikołaj bardzo gorąco przyjął dzieci. Elfy – pomocnicy Mikołaja miały za zadanie sprawdzić „magicznym dzwonkiem”, czy dzieci i nauczyciele przez cały rok byli grzeczni. Mikołaj przeprowadził też z dziećmi poważną rozmowę na temat znaczenia pomagania innym. Na pamiątkę tego wyjątkowego spotkania każde dziecko otrzymało od Mikołaja list do grzecznych dzieci. Wizyta w Jura Parku była niesamowitym przeżyciem dla uczestników. Dostarczyła wielu pozytywnych emocji i wrażeń.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2022-12-21 11:30:13)
Liczba odwiedzin: 4702081

Data aktualizacji: 18 kwiecień 2024, Licznik odwiedzin: 15267456