Dzień Anioła

15 grudzień 2022
6 grudnia w Publicznej Szkole Podstawowej w Szymiszowie był dniem wyjątkowym. Dzień ten kojarzy się przede wszystkim z Mikołajem, ale nie każdy wie, że 6 grudnia swoje święto mają także anioły.
To one z radością robią wszystko, by każdy człowiek był szczęśliwy, radosny i bezpieczny. Dzień Anioła doskonale łączy się z Mikołajkami, gdyż ich wspólnym elementem jest otwarte serce i szerzenie uśmiechu na twarzach małych i dużych. Tego dnia nasi uczniowie przyszli do szkoły przebrani za renifery, elfy, mikołaje i oczywiście nie zabrakło aniołków. Każda klasa musiała zmierzyć się z różnymi zadaniami. Był Quiz, z którym każda klasa sobie świetnie poradziła. Później dzieci musiały znaleźć ukrytą w klasie kopertę, którą można było otworzyć dopiero po rozwiązaniu łamigłówki matematycznej, a po poprawnym rozwiązaniu można było przystąpić do układania puzzli z motywem anioła. W trakcie zmagań klasy, Samorząd Uczniowski bacznie wszystkich uczniów obserwował, po to by na koniec nagrodzić słodkim upominkiem jedną osobę z klasy, która była najciekawiej przebrana. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, Samorządowi Uczniowskiemu oraz paniom Agnieszce Ciasto, Bogusławie Rogulskiej i Aleksandrze Stadnik za zaangażowanie i organizację tak sympatycznego dnia.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2022-12-15 09:36:51)

Data aktualizacji: 25 kwiecień 2024, Licznik odwiedzin: 15678715