9 grudzień 2021
7 grudnia odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej w Szymiszowie Finał Miasta i Gminy w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców w ramach igrzysk dzieci.

9 grudzień 2021
6 grudnia do uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Szymiszowie tradycyjnie zawitał Święty Mikołaj. Wraz z pomocnikami - elfami rozdał uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły wór słodkości oraz drobnych upominków.

8 grudzień 2021
Z okazji Dnia Pluszowego Misia, Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na „Eko-Misia”. W konkursie mógł wziąć udział każdy wychowanek ZPO w Kalinowicach. Uczestnicy mieli przygotować misia z materiałów ekologicznych, czyli takich, które są biodegradowalne lub nadają się do recyklingu.

8 grudzień 2021
6 grudnia to data, która wszystkim przyjemnie się kojarzy. Szczególnie szczęśliwi są w tym dniu uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Suchej. Tradycją szkoły jest świętowanie tego dnia na sportowo.

6 grudzień 2021
Były konkursy,nagrody,gorąca czekolada..konkursy - imprezę zorganizowała Gmina przy wsparciu Stowarzyszenia Ziemia Strzelecka,Stowarzyszenia na rzecz rozwoju Edukacji Lokalnej i Komisji Rozwiązywania problemów alkoholowych.

6 grudzień 2021
Uczniowie ZPO w Suchej oraz ZPO w Kalinowicach brali udział w Tygodniu Edukacji Globalnej. Tegoroczna edycja przedsięwzięcia odbywała się pod hasłem: „Działajmy razem - to nasz wspólny świat”.

3 grudzień 2021
30 listopada 2021 r. w Opolu odbył Finał Drużynowych Mistrzostw Województwa Opolskiego w Szachach, które zorganizował SZS "OPOLSKIE".

1 | 2 |
Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-06 00:38:21)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2024-04-05 07:18:44)

Data aktualizacji: 18 kwiecień 2024, Licznik odwiedzin: 15269895