Oficjalny portal: Gminny Zarząd Oświaty w Strzelcach Opolskich

powrót

Aktualności w oświacie

Uczniowie ZPO w Kadłubie na podium BRD!

25 maj 2022
W sobotę 21 maja 2022 r. dwie drużyny Zespołu Placówek Oświatowych w Kadłubie wzięły udział w Wojewódzkim Finale 43 Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2022.
Turniej był rozgrywany w dwóch kategoriach - grupa młodsza i grupa starsza. W obu kategoriach nasze drużyny stanęły na podium. Grupa młodsza, w składzie Agata Badura, Alicja Szłapa, Mateusz Ploch i Paweł Ploch, zajęła II miejsce. Grupa starsza, w składzie Łukasz Chmiel, Dominika Szłapa i Samuel Wilczyński, zajęła III miejsce. Indywidualny sukces zanotował także Łukasz Chmiel zajmując III miejsce w grupie starszej. To kolejny sukces kadłubskich uczniów w turniejach dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Gratulujemy Uczniom, ich Rodzicom oraz opiekunowi obu drużyn Panu Grzegorzowi Orłowi.

Dziękujemy także przyjaciołom szkoły, którzy pomogli utworzyć tor do ćwiczeń praktycznej nauki jazdy na rowerze w Kadłubie.