Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny rozstrzygnięty

5 kwiecień 2023
Strażacy chronią lasy – lasy chronią klimat! Jestem odpowiedzialny z natury, czuję klimat. To temat tegorocznego konkursu.
Do finału Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego przekazano z eliminacji wojewódzkich z całego kraju 407 prac.
Jury dokonało oceny prac uczestników i uhonorowało nagrodami dzieci z Zespołu Placówek Oświatowych w Kadłubie:
I grupa – przedszkola - II miejsce w kraju Szymon Piela, Zespół Placówek Oświatowych w Kadłubie, przedszkole w Grodzisku, woj. opolskie, opiekun: Helena Zagórowicz-Szłapa
II grupa – szkoły podstawowe, klasy I-IV - III miejsce w Polsce Artur Kalla, uczeń klasy IV, Zespół Placówek Oświatowych w Kadłubie, woj. opolskie, opiekun: Karina Hasterok

Spotkanie laureatów odbędzie się 13 maja w Zespole Pałacowo-Parkowym w Zarzeczu, woj. podkarpackie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Pan Władysław Ortyl Marszałek Województwa Podkarpackiego i Pan Józef Kubica Dyrektor Generalny Lasów Państwowych.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2023-04-05 14:50:57)

Data aktualizacji: 25 kwiecień 2024, Licznik odwiedzin: 15386352