Ciekawe spotkanie...

17 styczeń 2023
12 stycznia 2023r. klasa IV Publicznej Szkoły Podstawowej Szymiszowie miała ciekawe spotkanie z Piotrem Zdziechowskim zastępcą Komendanta Powiatowego PSP w Strzelcach Opolskich.
Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się o numerach alarmowych, zdarzeniach i wypadkach na drogach z udziałem pojazdów głównie jednośladowych oraz o ich skutkach. Uczniom został przybliżony zawód strażaka zawodowego i strażaka ochotnika. Uczestnicy zostali zachęceni, aby w swoich domach rozmawiali z rodzicami na temat sprawdzania czystości i przeglądów kominowych, a także czujek dymu i CO2.

Spotkanie miało charakter dialogu, uczniowie chętnie odpowiadali oraz mieli możliwość zadawania pytań związanych ze służbą strażacką.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2023-01-17 07:41:32)

Data aktualizacji: 18 kwiecień 2024, Licznik odwiedzin: 15271084